Задание вот: Создать и написать описание цветка, которая растет летом. (И лучшее на украинском.) СРОЧНО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені найбільше подобається трооянда.      Ця квітка неймовірно гарна. Вона дуже запашна,квітуча,яскраві і чарівна.Рано вранці,коли на пелюстках лежать краплинки роси,квітка виглядає дорогоцінністю.У моєї бабусі в саду росте багато троянд.Ця квітка- символ свята та любові