Задать к предложению "We also have some very beautiful nature" 5 вопросов (Общий, специальный, вопрос к подлежащему, альтернативный и разделительный)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Do we have some very beatiful nature? 2. What do we also have? 3. Who has some beautiful nature? 4. Do we also have some very beautiful or ugly nature? 5.We also have some very beatiful nature, do not we?