Загадка 1 .БУЛИ СОБИ ДВА БРАТИ, И ОБИДВА КИНДРАТИ .ЧЕРЕЗ ДОРИЖКУ ЖИВУТ ,А ОДИН ОДНОГО НЕБАЧАТЬ. 2 . ЗАВЖДИ В РОТИ , НЕ ПРОКОВТНЕШ.
Загадка
1 .БУЛИ СОБИ ДВА БРАТИ, И ОБИДВА КИНДРАТИ .ЧЕРЕЗ ДОРИЖКУ ЖИВУТ ,А ОДИН ОДНОГО НЕБАЧАТЬ.
2 . ЗАВЖДИ В РОТИ ,
НЕ ПРОКОВТНЕШ.
Гость
что что что что что что что что
Гость
1. це є очі ;
2. звісно, що язик