Загадки: 1.Незатімнене місце, що освітлюється та обігрівається сонцем. 2.Запальна наполегливість, енергійність, жадоба діяльності, будь-якої дії. 3.Викликати тривогу, хвилювання, непокоїти. 4.До самого верху, по вінця. 5.Тихий,...

Загадки: 1.Незатімнене місце, що освітлюється та обігрівається сонцем. 2.Запальна наполегливість, енергійність, жадоба діяльності, будь-якої дії. 3.Викликати тривогу, хвилювання, непокоїти. 4.До самого верху, по вінця. 5.Тихий, спокійний, погожий, ясний. 6.Відтворити з терпіння, з рівноваги, непокоїти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осоння Завзяття Бентежити Вщерть Погідний Дошкуляти