Загадки про снце,місяць ї зорі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. По синьому морю срібний човник пливе. (Місяць) 2. Через тин лисий віл дивиться. (Місяць) 3. Хто вдень блідніє, а вночі ясніє? (Місяць) 4. Рогатий, а не бик, Пливе, а не качка. (Місяць) 5. Не електрика, не газ –  Світить всюди в нічний час. (Місяць) 6. За горами, за лісами золотий кружок встає. (Сонце) 7. Удень сяє, вночі зникає. (Сонце) 8. Його не сіють, а воно кожного дня сходить. (Сонце) 9. Кругленьке, ясненьке півсвіту освічує. (Сонце) 10. Хто без дров, без огня освітить, гріє нас щодня? (Сонце)
Гость
По синьому морю срібний човник пливе. (Місяць) Через тин лисий віл дивиться. (Місяць) Хто вдень блідніє, а вночі ясніє? (Місяць) Аж до раночку вночі Дід-пастух овець лічив. Вийшло сонечко з-за гаю… Де вони тепер – не знає. (Місяць, зорі) Повна піч паляниць, Посередині книш. (Місяць та зорі) В синім небі світлячки – Не дістать до них рукою. А найбільший світлячок Зігнувся, як черв’ячок. (Зорі і місяць) На блакитній тарелі золоте яблуко катається. (Сонце) За горами, за лісами золотий кружок встає. (Сонце) Удень сяє, вночі зникає. (Сонце) Його не сіють, а воно кожного дня сходить. (Сонце)