Закінчіть рівняння можливих реакцій. Назвіть утворені речовини. а) нагрівання кальцій сульфіту б) горіння вуглецю в) мідь + натрій сульфат г) цинк + хлоридна кислота ґ) срібло + ортофосфатна кислота д) алюміній гідроксид + натр...

Закінчіть рівняння можливих реакцій. Назвіть утворені речовини. а) нагрівання кальцій сульфіту б) горіння вуглецю в) мідь + натрій сульфат г) цинк + хлоридна кислота ґ) срібло + ортофосфатна кислота д) алюміній гідроксид + натрій гідроксид е) цинк оксид + калій оксид є) кальцій гідроксид + калій оксид ж) карбон(ІІ) оксид + вода з) ферум(ІІ) нітрат + магній
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
CaSO4 =t= CaO + SO3(кислотний оксид); С + O2 = CO2 (Вуглекислий газ); Cu + Na2SO4 = (реакція не відбуватиметься, бо за рядом активності металів мідь не може посісти місця натрію, бо той сильніший); Zn + HCl = Zn +2HCL=ZnCL2 +H2 (за електрохімічним рядом напруги цинк посідає місце гідрогену = реакція обміну); Ag + PO4 = Ag3PO4; Al(OH)3 + NaOH = (реакція не відбуватиметься, бо за рядом активності металів алюміній не може посісти місця натрію, бо той сильніший); ZnO + K2O = (реакція не відбуватиметься, бо за рядом активності металів цинк не може посісти місця калію, бо той сильніший); CO + H2O = HCO2; Fe(NO3)2 + Mg = Mg(NO3)2 + Fe (Магній витіснив Ферум)