Закінчіть розпочаті речення 1)Павлусева сестричка потрапила в .... 2)У козацькому товаристві панували такі звичаї,як..... 3)Перед Павлусевими очима постали картини татарського розгрому села.... 4)Шлях хлопчика до криму був.... ...
Закінчіть розпочаті речення 1)Павлусева сестричка потрапила в .... 2)У козацькому товаристві панували такі звичаї,як..... 3)Перед Павлусевими очима постали картини татарського розгрому села.... 4)Шлях хлопчика до криму був....
Твір "За сестрою"
7 клас
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.татарський ясир
2.
3.татарами
4.важким і пролягав через Коджамбак(не пам'ятаю точно)
Гость
1)полон до монголо-татар;
2)тарасівка;
3)тяжким і проляга в через степ