Закінчіть розпочаті речення 1)Павлусева сестричка потрапила в .... 2)У козацькому товаристві панували такі звичаї,як..... 3)Перед Павлусевими очима постали картини татарського розгрому села.... 4)Шлях хлопчика до криму був.... ...

Закінчіть розпочаті речення 1)Павлусева сестричка потрапила в .... 2)У козацькому товаристві панували такі звичаї,як..... 3)Перед Павлусевими очима постали картини татарського розгрому села.... 4)Шлях хлопчика до криму був.... Твір "За сестрою" 7 клас
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.татарський ясир 2. 3.татарами 4.важким і пролягав через Коджамбак(не пам'ятаю точно)
Гость
1)полон до монголо-татар; 2)тарасівка; 3)тяжким  і проляга в через степ