Закон руху точки по прямій задається формулою s(t)=5t2, де t — час (в секундах), s(t) —відхилення точки в момент часу t (в метрах) від початкового положення. Знайди швидкість і прискорення в момент часу t, якщо: t=3 с. v= м/с ...

Закон руху точки по прямій задається формулою s(t)=5t2, де t — час (в секундах), s(t) —відхилення точки в момент часу t (в метрах) від початкового положення. Знайди швидкість і прискорення в момент часу t, якщо: t=3 с. v= м/с a= м/с2
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
v(t)=S'(t)=(5t^2)'= 10t v(3)= 10*3= 30 (м/с) a(t)=V'(t)= (10t)' = t  a(t)= 3 (м/с^2)