Закончи разговор. Впиши недостающие предложения. Помогите пожалуйста.     Helen: Hello! This is Helen speaking.  .....................……………………………………… Mag*s mother: I'm sorry, Helen. She isn't in.  She is in park. ……………………………………...

Закончи разговор. Впиши недостающие предложения. Помогите пожалуйста.     Helen: Hello! This is Helen speaking.  .....................……………………………………… Mag*s mother: I'm sorry, Helen. She isn't in.  She is in park. ……………………………………………………… Mag's mother: Of course, you may. She'll be at home at 6pm. .................................………………………………… Mag's mother: Bye!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Can I talk to Mag? May I call her back? Thank you. Good bye!