Закончи разговор. Впиши недостающие предложения. Помогите пожалуйста. Helen: Hello! This is Helen speaking. .....................……………………………………… Mag*s mother: I'm sorry, Helen. She isn't in. She is in park. ……………………………………...
Закончи разговор. Впиши недостающие предложения. Помогите пожалуйста. Helen: Hello! This is Helen speaking. .....................……………………………………… Mag*s mother: I'm sorry, Helen. She isn't in. She is in park. ……………………………………………………… Mag's mother: Of course, you may. She'll be at home at 6pm. .................................………………………………… Mag's mother: Bye!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Can I talk to Mag?
May I call her back?
Thank you. Good bye!