Закончить диалог   Андрій, Доброго ранкуДоброго ранку!Я бачив що після уроків ти кудись поспішав.Так, я відвідую спортивну секцію.яку саме?

Закончить диалог   Андрій, Доброго ранку Доброго ранку! Я бачив що після уроків ти кудись поспішав. Так, я відвідую спортивну секцію. яку саме?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- я відвідую спортивні танці! - зрозуміло, а тобі подобається? -звісно, а ти не хочеш ходити зі мною? -хочу, завтра можно записатися? -зввсно. Я буду чекати! Пока. - до побачення
Гость
секцію футбол мені там дуже сподобалось як що хочеш зі мною піти тоді завтра приходь до мене на футбол буде дуже весело