Закономірності поширення озер??????? закономірності розподілу річкового стоку та причини, що їх пояснюють????? допоможіть будь ласка срочно!!!!!
Закономірності поширення озер???????
закономірності розподілу річкового стоку та причини, що їх пояснюють?????
допоможіть будь ласка срочно!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
1. Більшість озер на Землі знаходиться в районах давніх зледенінь. В Європі - це так звані "балтійські поозер'я" (Білоруська, Польська, Прибалтійська тощо) , Карельський перешийок і Скандинавський півострів. У Північній Америці - Канада і північна частина США.
2. Залежність розміщення озер від клімату. Більшість озер на Землі знаходиться в умовах достатнього або надлишкового зволоження.
3. Залежність розміщення озер від тектонічних процесів.
4. Приуроченість до річкових долин