Записать 5 специальных вопросов например Where were you at school yesterday? И 5 общих,25 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
общие 1. Will you visit your parents tomorrow? 2. Can you help me? 3. Must I listen to the teacher? 4. Have you ever been to Australia? 5. Do you help your mother?
Гость
Where are you at work Monday? Where are you at school Sunday?