Записати сім прислів’їв або приказок, у яких уживаються прислівники. Визначити с?

Записати сім прислів’їв або приказок, у яких уживаються прислівники. Визначити с??нтаксичну роль прислівників та їх розряд за значенням.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вовчі ягоди-якісн.вовчий хвіст-присв.осляча впертість-якісн.лисяча обережність-якісн.баранячий кожух-якісн.бараняче око-присв.шовкова накидка-відносн.шовкове волосся-якісн.поетові твори-присв.бараняча кмітл.-якісн.свиняче ікло-присв.одноденна екск.-якісн.заяче вухо-присв.