Записати слова знявши кісну риску Радіо/фізичний ,мовно\стильовий ,діаметрально\протележний,військово\спортивний, військово\полонений, молочно\кислий,молочно\білий,народно\визвольний, народно\поетичний,вище\згаданий, військово...
Записати слова знявши кісну риску
Радіо/фізичний ,мовно\стильовий ,діаметрально\протележний,військово\спортивний,
військово\полонений, молочно\кислий,молочно\білий,народно\визвольний, народно\поетичний,вище\згаданий, військово\зобовязаний , фізико\математичний .
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Радіофізичний, мовностильовий, діаметрально-протилежний, військово-спортивний, військовополонений, молочнокослий, молочно-білий, народно-визвольний, народнопоетичний, вищезгаданий, військовозобов'язаний, фізико-математичний.