Запісаць адным словам.               1.Прылада для дыхання чалавека пад вадою-_________________               2.Цыркавая гімнастыка-____________________________________               3.Від збана з вузкім горлам-________________...

Запісаць адным словам.               1.Прылада для дыхання чалавека пад вадою-_________________               2.Цыркавая гімнастыка-____________________________________               3.Від збана з вузкім горлам-_________________________________               4.Аўтар музычных твораў-__________________________________               5.Павелічальнае шкло ў аправе-__________________________               6.Неадукаваны, недасведчаны чалавек-__________________               7.Пластычная маса_________________________________               8.Прыступкі лесвіцы__________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Акваланг 2. Акрабатыка 3. Графін 4. Кампазітар 5. Лупа 6. Невуч 7. Пластылін, цеста 8. Ступені