Запиши іменникі у формі місцевого відмінка. Дорога, качка, зірка, стріха, поріг, горіх, кожух, язик. Склади речення з одним із слів завдання.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дорога - на дорозі качка -на качці зірка - на зірці стріха - на стрісі поріг - на порозі горох - у горосі кожух - у кожусі язик - на язиці Взимку у кожусі дуже тепло.