Запиши короткий запис до задачі. Задача З одного поля зібрали 395 кг цибулі, а з другого – в 3 рази більше. П’яту частину всього врожаю відправили в овочевий магазин. Скільки кг цибулі надійшло в овочевий магазин?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
первое поле 395кг второе поле 395кг*3 в овощной магазин 5/8кг сколько отправили в магазин -?