Запиши подані іменники в орудному відмінку однини. З двома слова (на вибір) склади речення. Читання, малювання, перемір'я, щастя, колосся, зілля, роздоріжжя, узлісся, листя, обличчя, подвір'я, взуття, дозвілля, пір'я, бадилля, ...

Запиши подані іменники в орудному відмінку однини. З двома слова (на вибір) склади речення. Читання, малювання, перемір'я, щастя, колосся, зілля, роздоріжжя, узлісся, листя, обличчя, подвір'я, взуття, дозвілля, пір'я, бадилля, вугілля, полум'я, цвітіння, враження, прислів'я, життя, узгір'я.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
малюванням, перемирям, щастям, колоссям, зіллям, роздоріжжям, узліссям, листям, обличчам, подвірям, взуттям, дозвіллям, пірям, бадиллям, вугіллям, полумям, цвітінням, враженням, прислівям, життям, узгірям. Біля роздоріжжя ми були враженні цвітінням колосся