ЗАПИШИ ПРЕДЛОЖЕНИЯDODOES===========you  bring your parents  your friend   your sister     your relatives    your uncle        ============                                                                        come to see      ...

ЗАПИШИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ DO DOES =========== you  bring  your parents   your friend    your sister      your relatives     your uncle         ============                                                                         come to see                                               visit                                                              celebrate                                                   go schopping                                           send                                                           make                                                                           buy                                                               write                                                                 invite =========== often always sometimes =========== bread? their friends? presents to you? New Year? breakfast? his birthday? vegetables and fruit?   letters? your relatives?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am bord motherhuck look at me i am bird