Запиши словосполучення в давальному і місцевому відмінках однини.      Н.     юна співачка                                                                   молода берізка   Д.      ___________                                  ...

Запиши словосполучення в давальному і місцевому відмінках однини.      Н.     юна співачка                                                                   молода берізка   Д.      ___________                                                                ______________   М.     ___________                                                                 ______________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д. В. (кому? чому?) юній співачці, молодій берізці М. В. (на/у кому? чому?) на/у юній співачці, на/у молодій берізці