Запиши в алфавитному порядку назви мист.у словах на одну й ту саму букзапиши в алфавитному порядку назви мист.у словах на одну й ту саму букву бери до уваги наступни букви.Харкив.Ялта.Чернигив.Хмельницький.Чернивци.Ужгород.Сев...

Запиши в алфавитному порядку назви мист.у словах на одну й ту саму бук запиши в алфавитному порядку назви мист.у словах на одну й ту саму букву бери до уваги наступни букви.Харкив.Ялта.Чернигив.Хмельницький.Чернивци.Ужгород.Севастополь.Полтава.Нижин.Тернопиль.Черкаси.Одеса.Львив.Запорижжя.Миколаив.Ривне.Киив.Донецьк.Винниця.Горливка.Фастив.Щепетивка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вінниця, горлівка, донецьк, запоріжжя, київ, львів, миколаїв, ніжин, одеса, полтава, рівне, севастополь, тернопіль, ужгород, фастів, харків, хмельницький, черкаси, чернівці, чернігів, щепетівка, ялта