Запишіть числівники словами попередньо узгодивши їх з імениками 90 компьютерами, 60 екологами, 50 річний, 86 кілометрам, 3 колісний, 7 водіями, на 98 свердловинах, 17 добами, 140 зірками, 174 метровий, 3 студент

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дев*яноста, шістдесятьма, п*ятдесятирічний, вісімдесяти шістьом, трьохколісний, сімома, на дев*яноста восьми, сімнадцятьма, сто сорока, сто сімдесяти чотирьох, третій