Запишіть слова у дві колонки: 1) з ненаголошеним е; 2) з ненаголошеним и.Ет...кетка, д...сятий, еф...ктивний, нож...ці, кат...горія, ап...льсин, т...жневий, доб...реться.Ключ. Підкресліть першу букву у кожному слові - прочитаєт...

Запишіть слова у дві колонки: 1) з ненаголошеним е; 2) з ненаголошеним и. Ет...кетка, д...сятий, еф...ктивний, нож...ці, кат...горія, ап...льсин, т...жневий, доб...реться. Ключ. Підкресліть першу букву у кожному слові - прочитаєте назву одного з віршів І. Франка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) десятий; ефективний; категорія; апельсин; добереться. 2) етикетка; ножиці; тижневий. Ключ: Декадент