Запишіть слова в дві колонки: а) з префіксами ; б) без префіксів. Підкресліть орфограми.Поясніть лексичні значення слів 2 колони. Презентація,привілей.предківський,прекрасно,пріоритет,престиж,прим"єра,презлющий,прибережжя,прези...

Запишіть слова в дві колонки: а) з префіксами ; б) без префіксів. Підкресліть орфограми.Поясніть лексичні значення слів 2 колони. Презентація,привілей.предківський,прекрасно,пріоритет,престиж,прим"єра,презлющий,прибережжя,президент,престрашенний,преамбула,предвічний. Дякую за допомогу!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А:прекрасно, презлющий, прибережжя, престрашенний Б:презентація, привілей, предківський, пріорітет, престиж, прем'єра, президент, преамбула, предвічний.