-Запишіть слова в фонетичній транскрипції Юний, солдатський, снишся,розжарений,просьба,ясний,веселий, бульйон.

-Запишіть слова в фонетичній транскрипції  Юний, солдатський, снишся,розжарений,просьба,ясний,веселий, бульйон.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юний [й  у н и й]  солдатський [c о л д а ц` к и й]  снишся [с н и с`: a] розжарений [р о ж: а р е(и) н и й]        е(и) - над буквою е - маленька буква и просьба [ п р о з` б а] ясний [й а с н и й] веселий [в е(и) с е л и й ]  бульйон.[б у л` й о н]