Запишите 5 предложения i have always dreamed of ...... И 5 предложения I have alwoys never of.....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have always dreamed of my future profession. I have always dreamed of  staying young and living a long, long life. I have always dreamed of having a beautiful house with a small garden. I have always dreamed of having a pet. I have always dreamed of taking part in sport competition.