Заполнить пробелы Maxsim: sport is my hobby. I like_ football. Vera: I like the " Do-it-yourself" club at our school. I like_ beautiful things. Lera: Art is my hobby. I like _ pictures. Nikita: Winter is my favourite season. I ...

Заполнить пробелы Maxsim: sport is my hobby. I like_ football. Vera: I like the " Do-it-yourself" club at our school. I like_ beautiful things. Lera: Art is my hobby. I like _ pictures. Nikita: Winter is my favourite season. I like _ . Dasha: This is my new camera. I like _ photos. Ben: My favourite place is a swimming pool. I like _ underwater. Sam: My computer is my best friend. I like _ computer games. Вставить слова такие: skiing, playing, drawing, taking, diving, making.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)playing2)making3)drawing4)skiing5)taking6)diving7)playing