Заполните таблицу 1) название анализатора 2) рецепторы и нервы 3) доля коры боль?

Заполните таблицу 1) название анализатора 2) рецепторы и нервы 3) доля коры боль??их полушарий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зоровий аналізатор. Рецептори:фоторецептори(колбочки та палочки), зоровий нерв, потичичні частки в корі гол.мозку Слуховий ан.: слуховий нерв,скронева частка в корі головного мозку Смак і нюх: рецептори:хеморецептори, язиковий нерв, довгастий мозок, міст, гіпоталамус, скронева частина