Заповни таблицю дібравши за зразком до поданих слів всі часові форми Рідна мова Вашуленко 4 класс вправа 100
Ответ(ы) на вопрос:
Неозначена ф. Минулий час Теперішній час Майбутній час сміятися сміявся сміється буде сміятися засміятися засміявся --- засміється зеленіти зеленів зеленіє буде зеленіти зазеленіти зазеленів --- зазеленіє гріти грів гріє грітиме пригріти пригрів пригріває пригріє гомоніти гомонів гомонить гомонітиме загомоніти загомонів --- загомонить