Заповніть пропуски в реченнях. Територія України розташована в межах. ..... поясів. Але на території всієї країни діє час ........годинного поясу, тому що (див.теоретичні відомості)................... Помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Територія України розташована в межах помирного пояса.Але на території всієї країни діє час 1 зони та 2 зони годинного поясу.