Запропонуйте спосіб,як виміряти об'єм води в наперстку.Яке обладнання вам знадобиться?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб виміряти об'єм води у напертку, необхідно таке обладнання: мірний ціліндр (мензурка ), наперсток, стакан з водою. За допомогою наперсту набрати воду в мірний ціліндр, наприклад 20 наперстків. Виміряти об'єм води в мензурці V. потім відомий об'єм V поділити на кількість наперстків ( у нашому випадку на 20 ) V/20. Це і буде шукана величина, тобто об'єм одного наперстку V₁. V₁=V/20   Гадаю, що зрозумів ;-))) Бажаю успіху !