Запросить до себе в гості тваринників. З"ясуйте,які існують тваринницьки професіі.Підготуйте запитання до інтерв"ю на тему (як працюють тваринники?).Запишить відповіді тваринників формі невеликої розповіді.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)1812 2)Франция (и аннексированные государства)  3)Напалеон 4)Кутузов, Багратион, Барклай Де-Толли 5)Бородино или же Битва при Ватерлоо