Завдання по темі «ЕЛЕКТРИЧНИЙ СТРУМ В ЕЛЕКТРОЛІТАХ» 1. В процесі нанесення мідно?

Завдання по темі «ЕЛЕКТРИЧНИЙ СТРУМ В ЕЛЕКТРОЛІТАХ» 1. В процесі нанесення мідно??о покриття на деталі шляхом електролізу в розчині сульфату міді струмом густиною 1200А/м^2 виявилась товщина покрит-тя 0,015 см при густині міді 8,9•103 кг/м^3 . Визначити час нанесення покриття, якщо валентність міді 2, а відносна атомна маса 63,6 а.о.м. 2. За чотири години нікелювання виробу був отриманий шар нікелю тов-щиною 350 мкм. Визначити густину струму за час нанесення покриття. Електрохімічний еквівалент нікелю 0,304•10-6 кг/Кл , а густина нікелю 8,8•103 кг/м^3 .. 3. Отримання 1500 г алюмінію відбувається шляхом електролізу при нап-рузі 12 В. Визначити скільки електроенергії витрачається на цей процес, якщо електрохімічний еквівалент алюмінію становить 9,3•10-8 кг/Кл .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Р332×÷=34=××÷=33+34куц34н55ек4г6