Завдання 1 – 6 мають чотири варіанти відповіді, серед яких лише один правильний. 1. Укажіть речення, ускладнене відокремленими обставиною та означенням, у рядку (розділові знаки пропущено) А Світить річка блукаючи заплавами зни...

Завдання 1 – 6 мають чотири варіанти відповіді, серед яких лише один правильний. 1. Укажіть речення, ускладнене відокремленими обставиною та означенням, у рядку (розділові знаки пропущено) А Світить річка блукаючи заплавами зникаючи в маревах небосхилу. Б Я в людей попрошу тільки віри в кожне слово почуте від мене у кожний погляд моїх очей. В Он ліс знімає золотистий бриль прощаючись із відлетілим літом. Г Посміхаючись вона одягнула капелюх обрамлений яскравими квітами і пішла геть. 2. Правильно записано усі слова в рядку А ін’єкція, туристський, священик, притихлий Б закарпатський, Харьків, Донечина, під’яр’я В торф’яник, з-посеред, загально-освітній, піцца Г медв’яний, пречудово, напів-автомат, білосніжний 3. Речення з прямою мовою – це (розділові знаки пропущено) А Синиця славу розпустила що хоче море запалить. Б Може й так однак не так шепче дівчині моряк. В Тихо шепче хвиля з моря що любов веде до горя. Г Мені не раз розповідали люди в моїм селі що море є на півдні. 4. Односкладне неозначено-особове речення в рядку А І думу тяжкую мою німим стінам передаю. Б Прости мені, мій голубе, мій соколе милий! В Яблука їдять свіжими, сушеними, моченими і замороженими. Г Біля школи – квітучі клумби. 5. Укажіть правильне твердження А Складне речення може утворюватись як з двоскладних простих частин, так і з односкладних. Б Частини складного речення можуть поєднуватись тільки сполучниковим зв’язком. В Частини складного речення можуть поєднуватись тільки за допомогою інтонації. Г Сполучники, які поєднують частини складного речення, виступають його членами. 6. Складне речення в рядку А Зазеленів молодим зелом по лугах юний квітень, розписав навколо радужні різнобарвні квіти. Б Слово, моя ти єдиная зброє, ми не повинні загинуть обоє. В Тужливо подивившись у небо, лелека від криниці повертається назад. Г Сім’я вечеря коло хати, вечірня зіронька встає, дочка вечерять подає.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хз 1225487578 каридор кародор