Завдання 1-6 мають по чотири або п'ять варіантів відповідей, серед яких лише один правильний.Оберіть правильний варіант та позначте його(1 б)1. Дієприслівниками є всі слова рядкаА вирощений, пробігши, звітуючиБ проголошено, ...

Завдання 1-6 мають по чотири або п'ять варіантів відповідей, серед яких лише один правильний. Оберіть правильний варіант та позначте його(1 б) 1. Дієприслівниками є всі слова рядка А вирощений, пробігши, звітуючи Б проголошено, радіючи, стомившись В розсипавши, звітуючі, скачучи Г уміючи, заховавши, турбуючись 2. Частку не з дієприслівником треба писати окремо в рядку А Не вкусивши гіркого, не знатимеш ціни солодкого (Нар. творчість). Б Чесних людей не/славлячи, самі чужі речі берете (І. Кочерга). В Роман не/гаючись рішучим стрибком вискочив з окопу (О. Гончар ). Г Я лежу не/зімкнувши очей, пахне лугом і свіжим сіном (Л. Левицький). 3. Одиничний прислівник потрібно виділити комами в реченні (розділові знаки пропущено) А Дівчата пройшли не зупиняючись. Б Десь за ланами гомонів затихаючи грім. В Хлопець багато говорив не переводячи духу. Г Туристи дуже втомилися та йшли спотикаючись. 4. Розділові знаки правильно вжито в реченні А Гаснучи квіти яблуні, не зовсім пригасають, і пізнього вечора світяться (Є. Гуцало). Б Іще не назвавшись людиною, росла я між грушами-дичками колючою деревиною з терпкими дрібними кисличками (Т. Коломієць). В Женька спираючись на зазубні в ракушнику, спустився в ущелину першим (О. Гончар ). Г Султан дивився із свого зеленого прихистку сидячи, на м’якому килимі (П. Загребельний ). Д Вони обоє позлізали з коней і, стоячи на острім гребені гори гляділи одно на одно (І. Франко). 5. Граматично правильне закінчення речення «Готуючись до змагань...» А тренер порадив спортсменам додаткові вправи Б пробіжки на вулиці мають бути кожного дня В мені дуже хочеться встановити рекорд Г режим харчування та тренувань змінюється Д спортсмени мріють про нові досягнення 6. Потребує редагування речення А Виконавши всі домашні завдання, брати побігли на вулицю. Б Ось і весна прийшла, вкриваючи землю молодою травою. В Повільно здіймаючи крила, на південь летіли журавлі. Г Дерева, струшуючи краплі дощу, раділи теплому сонцю. Д Готуючись до свята, у хаті смачно пахло пирогами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-г , бо дієприслівники мають суфікси -учи- , -ючи- , -ши- , -вши- 2-б 3-б 4-д 5-д 6-д