Заверши его вопрос и ответь на них. -Hi Jane! Where you (spend) the day? -We (spend) the day at Bob"s honse. -Hi Johnny!What you (send) your friends for Thanksgiving? - I (send) them greeting cards ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!! СР...

Заверши его вопрос и ответь на них. -Hi Jane! Where you (spend) the day? -We (spend) the day at Bob"s honse. -Hi Johnny!What you (send) your friends for Thanksgiving? - I (send) them greeting cards ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!! СРОЧНО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Where did you spend  spent did you spend sent