Завершіть речення1)Крім Т.Шевченка до Кирило-Мефодіївського братстава входили письменники....2) твори періоду заслання Т. Шевченка об'єднав у збірку.....3)Український письменник який брав участь у визволенні т.Шевченка з кріпат...
Завершіть речення
1)Крім Т.Шевченка до Кирило-Мефодіївського братстава входили письменники....
2) твори періоду заслання Т. Шевченка об'єднав у збірку.....
3)Український письменник який брав участь у визволенні т.Шевченка з кріпатства це-....
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) Кобзар
3) Карл Брюлов
Здается так!