Заводу потрібно 90 працівників: 50 токарів, 10 слюсарів, решта - складальники. Скільки

Заводу потрібно 90 працівників: 50 токарів, 10 слюсарів, решта - складальники. Скількипотрібно складальників? Как записать уловие и решение этой.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Було: Всьго -90 робітників Токарі-50 чоловік Слюсарі-10 чоловік Складальники-? Розвязок 1)50+10=60 (чоловік)-токарів і слюсарів разом 2)90-60=30 (чоловік)- кількість складальників від загальнї кількості працівників Відповідь: потрібно 30 складальників