Зазначте район найчастішого формування кислотних дощів: А. Інтенсивного розвитку сільського господарства Б. Розвитку хімічної промисловості В. Гірничодобувної та металургійної промисловості Г. Розміщення рекреаційних зон Д...

Зазначте район найчастішого формування кислотних дощів: А. Інтенсивного розвитку сільського господарства Б. Розвитку хімічної промисловості В. Гірничодобувної та металургійної промисловості Г. Розміщення рекреаційних зон Д. Поруч із атомними станціями
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РАЙОН-розвитку хімічної промисловості та гірничодобувної та металургійної промисловості. Ответ-Б,В.