Зделаете пожалуйста озвучку! например dog-дог.Dear Samantha , thanks for your letter. The weather's windy at the moment and there is a little rain. lm at home cooking lunch for me and my sister .My favourite food is kartofovel...

Зделаете пожалуйста озвучку! например dog-дог. Dear Samantha , thanks for your letter. The weather's windy at the moment and there is a little rain. lm at home cooking lunch for me and my sister . My favourite food is kartofovel ! I like potators and chips l don't like cheese very much, and don't like cabbage.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
диа самант сэнкс ю фо йо лэттер. зэ вэазер вайнди эт зэ момент энд зэа ыс э литтл рэйн.айм нот эт хоум кукинг ланч фо ми энд май систер. май фэйворит фуд ыс картофовэл!ай лайк потэйтовс энд чипс ай донт лайк чиз вери мач энд ай донт лайк кэбидж
Гость
Диа Саманта, Фэнкс фо ё лэтэ. Зэ вэзэс винди эт зэ момЭнт энд зеа из э литл рэйн . Ам эт хоум кукинг ланч фо ми энд май систэ. май фэйворит фуд из картофел !Ай лайк потэйтос энд чипс ай донт лайк чиз вэри мач ,энд донт лайк кэбэдж