Здравствуйте!!! Напишите пожалуйста перевод!!! Out family travels a lot. We go to the place near the lake. The lake is very beautiful. Here the Volga starts. I enjoy swimming in the Iake. The water is very clean. My Dad fishes ...

Здравствуйте!!! Напишите пожалуйста перевод!!! Out family travels a lot. We go to the place near the lake. The lake is very beautiful. Here the Volga starts. I enjoy swimming in the Iake. The water is very clean. My Dad fishes a Iot. I Iike fishing with Dad. Mum Iikes waIking in the forest.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
наша семья много путешествует. мы едем к месту около озера. озеро очень красивое. здесь начинается Волга. мне нравится плавать в озере. вода очень чистая. мой папа много рыбачит. мне нравится рыбачить вместе с ним. мама любит гулять в лесу.