Здравствуйте, проходите раздевайтесь . садитесь за стол и давайте пить чай. попробуйте вот этот самый вкусный салат. перевидите пожалуйста)))))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сәлеметсіз бе, өтіңіз шешініңіз, отырыңыз стол басына  келіңіз шәй ішейік, мынау өте дәмді салаттың дәмін көріңіз.
Гость
салеметсизба отіңіз үстіңіздеғіні шешіңіз отырыңіз столдің алдына щай іщеіқ дəмді салаттан дəм татыңіз