Згрупуй слова поясни як ти їх згрупував.1.сум, сумний, сумувати, журитися, нудьгувати, сумного, сумному.2.майстер, майстра, майструвати,майстерний, виготовляти, робити, майстрові.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Сум, сумний, сумувати — споріднені; сумувати, журитися, нудьгувати — синоніми; сумний, сумного, сумному — різні форми того самого слова. 2) Майстер, майстра, майстрові — різні форми того самого слова; майстер, майструвати, майстерний — споріднені; майструвати, виготовляти, робити — синоніми