Жен перевод I have got a best friend alien, his name Loro. His very friendly.His strange, but he known our language.loro wanted take me on h

Жен перевод I have got a best friend alien, his name Loro. His very friendly.His strange, but he known our language.loro wanted take me on his planet and life with him
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перевод нужен? У меня есть лучший друг-пришелец,его имя - Лоро. Он очень дружелюбный.Он странный,но он знает наш язык. Лоро хотел взять меня на его планету и жить с ним