Жолуаушы А пунктинен В пунктинен 1ши, 2ши немесе 3ши жолдармен бара алады. Ол В пунктинен А пуктине а немесе b жолымен кайта алады . Жолаушы А пунктинен В пунктине неше нускадагы жолдармен барып, кайта алады? Нускаларды жазып к...

Жолуаушы А пунктинен В пунктинен 1ши, 2ши немесе 3ши жолдармен бара алады. Ол В пунктинен А пуктине а немесе b жолымен кайта алады . Жолаушы А пунктинен В пунктине неше нускадагы жолдармен барып, кайта алады? Нускаларды жазып корсетиндер.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
это язык мамонта я считаю