Зі слів кожного ряду ,узявши з першого слова перший звук із другого другий, із третього третій і далі відповідно. серед отриманих вами слів у школі на уроці зайвим будеА)перо-земля -канат -титан -каналБ)зебра-коса-каша--полин-к...

Зі слів кожного ряду ,узявши з першого слова перший звук із другого другий, із третього третій і далі відповідно. серед отриманих вами слів у школі на уроці зайвим буде А)перо-земля -канат -титан -канал Б)зебра-коса-каша--полин-корито В)риба-курка-гачок-морква- думка Г)план-мати-марка-кортик-рамка Д)літо-пісня-піжама-плакса-озеро
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
д) літо-пісня-піжама-плакса-озеро=ліжко