Зі словами БАТЬКО. МОЯ ГІМНАЗІЯ. СУЧАСНИК скласти речення так, щоб в одному реченні вони були підметами, а в іншому - звертаннями.
Ответ(ы) на вопрос:
Батько любить їздити на рибалку вранці. (підмет) Батьку, як себе почуваєте сьогодні? (звертання) Немає кращої школи, ніж моя гімназія. (підмет) Моя гімназія, я запам'ятаю тебе на все своє життя. (звертання)