Зміни виділені слова так, щоб надати їм відтінку ласкавості. Біля нашої школи ростуть молоді берези. Дерева схожі на дівчат у білих платтях. Навесні берези одягнуть нове вбрання із зеленого листя.
Ответ(ы) на вопрос:
біля нашої школи ростуть молоді берізки,Дерева схожі на дівчаток у білих платтячках,Навесні берізочки одягнуть нове вбрання із зеленого листячок