Змініть подані слова так, щоб в одержаних парах слів спостерігалося чергування о,

Змініть подані слова так, щоб в одержаних парах слів спостерігалося чергування о,е з і. Осінь - Радість- Юність- Особа- Гора- Вівця- Степанів - Овес- Нісши- Росла- Торгівля- Хвіст - Брови -
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осiнь-восени Радiсть-раденький Юнiсть-юнацтво Особа-особi Гора-гiрний Вiвця-вовна Степанiв-Степаненко Овес-вiвсяний Нiсши-ноша Росла-рослиннiсть Торгiвля-торговий Хвiст-хвостатий Брови-брiвми