Змішали 2 кг 30%-го розчину сульфатної кислоти із 3кг іншого розчину цієї ж кислоти й одержали розчин, відсотковий уміст у якому сульфатної кислоти більший, наж 36%, але менший ,ніж 42%. Скільки відсотків сульфатної кислоти міс...

Змішали 2 кг 30%-го розчину сульфатної кислоти із 3кг іншого розчину цієї ж кислоти й одержали розчин, відсотковий уміст у якому сульфатної кислоти більший, наж 36%, але менший ,ніж 42%. Скільки відсотків сульфатної кислоти містив другий розчин?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
там будет 16 % надо вычислить сколько в 5% а потом дальше
Гость
2*30+3*х[latex] \geq [/latex]5*36 3х[latex] \geq [/latex]120 х[latex] \geq [/latex]40 2*30+3*х[latex] \leq [/latex]5*42 3х[latex] \leq [/latex]150 х[latex] \leq [/latex]50 % серной кислоты в другом растворе от 40 до 50